ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Paris Hilton's New BFF

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Paris Hilton's New BFF Empty
MesajSubiect: Paris Hilton's New BFF   Paris Hilton's New BFF Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 9:48 pm

Luna martie aduce un nou show la MTV! Din 2 martie, in fiecare luni, de la ora 22.00, Paris Hilton le va face o vizita telespectatorilor MTV, fiind gazda show-ului american “Paris Hilton’s My New BFF”.

Una dintre cele mai spectaculoase prezente de pe covorul rosu, Paris Hilton ajunge deseori pe primele pagini ale ziarelor, datorita deselor iesiri in cluburi exclusiviste sau ale vacantelor extravagante pe care le face. Din cercul ei restrans de prietene au facut parte, pe rand, Nicole Richie, Lindsday Lohan, Tara Reid sau Britney Spears, insa Paris s-a hotarat ca isi doreste un nou BFF (Best Friends Forever), iar cea mai buna metoda de a o gasi pe cea mai buna prietena este reality show-ul “Paris Hilton’s My New BFF”, realizat de MTV.

Astfel, celebra mostenitoare si-a adus cele 16 fete si 2 baieti dornici sa devina cei mai buni prieteni ai ei intr-o vila luxoasa din Beverly Hills, pentru a le putea controla fiecare miscare si a descoperi care are stofa de “prieten de vedeta”. Din camera VIP de control, Paris ii tine sub observatie pe tineri si, comunicand cu acestia prin sms-uri, are grija ca toti concurentii sa ii demonstreze cat de dornici sunt sa devina cei mai buni prieteni ai vedetei.

Ca orice diva, Paris Hilton are parte de multe calatorii, petreceri VIP si, in general, tot ce isi doreste, asa ca Athena, Baje, Brittany, Bryan, Corrie, Erin, Michelle, Francisca, Kayley, Kiki, Lauren, Natasha, Onch, Shelley, Sinsu, Trisha, Vanessa si Zui vor face tot posibilul pentru a trece cu brio peste “obstacolele” plasate intentionat de Paris dar si pentru a intelege cat mai bine ce isi doreste tanara mostenitoare de la cel mai bun prieten.
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ
Admin
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun :X

Paris Hilton's New BFF Empty
MesajSubiect: Re: Paris Hilton's New BFF   Paris Hilton's New BFF Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 3:07 am

deci..emisiunea asta imi place
e printre preferatele mele
ultima data cand m-am uitat au ramas doua dintre ele.
nu retin cum le cheama, pentru ca nu ma uit prea des la emisiuni
mai mult stau pe-afara
Very Happy
deci, cum ziceam, emisiunea imi place
doar ca tema mi se pare stupida
sa faci o emisiune doar ca sa iti gasesti cel mai bun prieteni
mi se pare total aiurea
dar in fine, asta e oprinia mea
Smile
Sus In jos
https://kidsofmusic.forumgratuit.ro
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Paris Hilton's New BFF Empty
MesajSubiect: Re: Paris Hilton's New BFF   Paris Hilton's New BFF Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 3:12 am

Brittany si Vanessa au mai ramas..

Shelley a iesit Sad

Si mie imi place emisiunea

Dar cu un frate asa enervant

Nu prea nimeresc sa ma holbez >.<
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
Continut sponsorizat





Paris Hilton's New BFF Empty
MesajSubiect: Re: Paris Hilton's New BFF   Paris Hilton's New BFF Icon_minitime

Sus In jos
 
Paris Hilton's New BFF
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» About..Paris..
» Paris Hilton, SMART or NOT?
» Paris Hilton voia sa fie noua Printesa Diana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Artist :: Paris Hilton-
Mergi direct la: