ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Paris Hilton, SMART or NOT?

In jos 

Paris Hilton este:
 SMART
 NOT so SMART
 STUPID
Vezi rezultatele
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Paris Hilton, SMART or NOT? Empty
MesajSubiect: Paris Hilton, SMART or NOT?   Paris Hilton, SMART or NOT? Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 3:05 am

Azi continuam cu blonda Paris Hilton seria `SMART or NOT`, pe care am inceput-o saptamana trecuta cu blonda Madonna.

Paris Hilton s-a nascut pe 17 februarie 1981, la New York, in celebra si bogata familie Hilton si si-a petrecut copilaria in cele mai luxoase locuinte.

Cu scoala a flirtat pentru scurt timp, la liceu fiind exmatriculata pentru ca a incalcat regulile institutiei.

La o varsta relativ frageda, Paris Hilton a fost introdusa in lumea sclipitoare a showbiz-ului, a inceput sa mearga la petreceri exclusiviste si sa apara in primele pagini ale presei de scandal.

Ea a fost acaparata de dorinta de a capata statutul de vedeta, dorinta insuflata probabil de mamica Kathy Hilton, care la randul sau a avut o scurta cariera de actrita.

Paris Hilton a reusit sa-si atinga visul, numele ei aparand constant in ultimii ani atat in listele cu cele mai cautate cuvinte de pe Google, cat si in listele cu subiectele cel mai des abordate de presa.

Inainte de a-ti da cu parerea in sondajul `Paris Hilton, Smart or Not`, poti citi mai jos cateva dintre declaratiile facute de vedeta de-a lungul timpului:

*(Paris Hilton despre CD-ul ei de debut): Imi vine sa plang cand il ascult, e atat de bun!

*Am avut intotdeauna voce si am stiut ca pot canta, dar am fost prea rusinoasa pentru a face asta in public.

*Oamenii cred ca sunt prosta, dar sunt mai inteligenta decat majoritatea lor.

*Nu exista nimeni pe lumea asta ca mine. Cred ca fiecare decada are o blonda simbol, precum Marilyn Monroe sau printesa Diana, iar acum eu sunt acest simbol.

*Sunt genul de persoana care daca vede o stea cazatoare, nu sta sa o priveasca. Fug la prietenii mei sa le spun pentru ca vreau ca toata lumea sa o vada.

*A fost visul meu sa am copii pana la 30 de ani. Am grija de animale, asa ca as avea multe de oferit copiilor mei.

*Nu-mi plac petrecerile de dupa ora 2 am. Atunci sunt doar ratati si ciudati.

*Daca ai un chip frumos, nu ai nevoie de tate mari si false pentru a atrage atentia tuturor.

*Unul dintre eroii mei este Barbie. Nu face ea nimic, dar arata intotdeauna minunat facand asta.

*Radacina raului nu sunt banii, ci patul.

*Daca vrei sa te imprietenesti cu aparatul de fotografiat, imagineaza-ti ca este un baiat dragut!
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
 
Paris Hilton, SMART or NOT?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Paris Hilton's New BFF
» Paris Hilton voia sa fie noua Printesa Diana
» Tom Kaulitz, aparat de Perez Hilton
» About..Paris..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Artist :: Paris Hilton-
Mergi direct la: