ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Paris Hilton voia sa fie noua Printesa Diana

In jos 
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Paris Hilton voia sa fie noua Printesa Diana Empty
MesajSubiect: Paris Hilton voia sa fie noua Printesa Diana   Paris Hilton voia sa fie noua Printesa Diana Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:41 pm

Paris Hiltonvisa sa ajunga noua Printesa Diana, dar planurile i-au fost dejucate in momentul in care pe Internet a scapat un filmulet cu ea, realizat in timp ce facea sex cu fostul iubit, Rick Solomon.

Nici viata de noapte, cluburile, petrecerile, arestul din cauza conducerii sub influenta bauturilor alcoolice nu o recomanda pentru un astfel de statut, recunoste vedeta, intr-un documentar intitulat `Paris, not France`.

Initial, Paris Hilton a crezut ca fimul cu ea nu va interesa pe nimeni, dar la cateva ore dupa ce a auzit ca a ajuns pe Internet si-a dat seama ca nu mai e o gluma.

`E cel mai intim lucru pe care il faci si toata lumea il vede si rade pe seama ta. Nu asta mi-am dorit cand eram mica. Nu asta am planuit. Mereu am vrut sa fiu privita ca Printesa Diana, iar acum nu mai pot fi ca ea`, s-a destainuit Paris.

Documentarul `Paris, not France`, regizat de Adria Petty, a fost prezentat in premiera la Festivalul International de Film de la Toronto, in 2008 si a primit multe remarci negative din partea presei, care a considerat ca materialul este neinteresant.
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
 
Paris Hilton voia sa fie noua Printesa Diana
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Paris Hilton's New BFF
» Paris Hilton, SMART or NOT?
» Tom Kaulitz, aparat de Perez Hilton
» About..Paris..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Artist :: Paris Hilton-
Mergi direct la: