ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The love is Magic

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ
Admin
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun :X

The love is Magic Empty
MesajSubiect: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 8:21 pm

♥️° тнε ℓ♥️√ε ï§ мαģïς °♥️




Personaje


Amy Raylyn Sabrina Calix Winter [A]

Lola Elysium Caithlyn Autumn [L]

Circe Freya Hellebore [C]

Angelina Sabrina McDip [An]

Sasha Wickberg [Sa]

Marilyn Seth Wolfred [S]

Victor Raphael Wolfred [R]

Tom Kaulitz Trumper [T]

Bill Kaulitz Trumper [B]

Jezebel Silvia Storm [J]

Lithia Aura Amaranth [Li]

Dream Eaven Summer [D]

Blodwen Morgana Pandora Autumn [P]
Sus In jos
https://kidsofmusic.forumgratuit.ro
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 8:24 pm

Imi plac numele :X:X

Deci..astept prima parte Smile
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
LaLa
BeBe
BeBe



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 30/04/2009

The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 8:27 pm

hai q prima parteee
ce nume:X
ce personaje:X
da-i q prima parte:-W
Sus In jos
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ
Admin
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun :X

The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 8:30 pm

C: Si acum va rog sa va deschideti cartea de potiuni la pagina 2364.
C: Amy...AMY!!!
A: A?? Da?? Sunt prezenta.. Neutral
An: :rotfl:
C: Angelina!! Termina...Amy vino in fata si prezinta-ne formula potiunii 12546
Ma ridic din banca si merg spre catedra.Iau cartea in mana si ma uit la formula.
A: O_o :uimit: Nu inteleg nimic..
C: Ma gandeam eu.Potiunea aceea o vom face mai tarziu.Pofteste la loc si fi mai atenta..
Ma duc inapoi in banca mea.Deschid cartea, apoi imi intorc privirea catre Seth care sta in dreapta mea, iar in stanga sta Lola.
Ma intind catre Seth care pare abrobit de acea carte.Ciudat....am media cea mai mare la potiuni...dar nu ma pasioneaza deloc..
Si oricum..mintea imi sta la baiatul acela..As vrea macar odata sa il mai vad..O data...O singura data..Atat vreau..
C: AMY!!!
A: DA??
C: Iesi afara! Oricum nu esti atenta....Ce e cu tine?? De ceva timp parca nici nu mai esti la ora??
A: Nimic!
S: Hey..Amy!!
Ma ridic din banca , imi iau matura de langa perete si ies afara.
Ma plimb prin padure..Un fulg de zapada se aseaza pe mana mea...Ma opresc la locul meu preferat.Un lac inconjurat de copaci.Acum totul e alb...lacul e rece dar macar nu e inghetat.Doar rochia mea neagra se distinge...in rest..totul e alb...totul e pur..
Imi scot din buzunar telefonul.Ma uit la ceas...apoi ma intind pe zapada alba.Imi bag mana in lac si ma joc cu apa rece.Vantul incepe sa bata, iar copacii trecuti de vreme se lasa in voia sortii.Amintirile navalesc asupra oricarui lucru din natura lasand sentimentelor cale libera catre suprafata.
Aud telefonul sunand.Il scot din buzunar si ma uit cine ma suna...*Dream*
...Ii raspund, apoi vorbim ceva timp.Ea e verisoara mea din Londra.Zice ca va veni aici la mine, in Germania, la scoala de magie...unde sunt si eu in Profesorii zic ca azi vor veni 2 noi studenti.
Abea astept sa ii cunosc...Si se zice ca sunt vedete rock...Dar...astea sunt zvonuri..
L: AMY!!!!!!!!!!
A: A??Lola??Ce faci aici?
L: Stiam eo ca aici te gasesc...hai sa mergem.In curand vor veni noii studenti.
A: Bine...Dar eo vreau sa-l vad pe baiatul acela..mi-a ramas in minte..
L: Hey...poate stiu ei ceva..oricum..ma cam indoiesc..dar asta este..Si mai tarziu incercam vraja aceea ca sa il identificam..
A: OK.
Plecam de langa locul acela si ne indreptam catre vechiul campus al scolii.Acolo erau Angelina si Sasha.Se uita la noi cu niste priviri inghetate.Eu incep sa zic o vraja cu voce tare, apoi cele doua fug speriate.
L: Amy! Termina…stii bine ca daca ai aceste puteri nu e nevoie sa le sperii!
A: Si ce-mi pasa de soarta lor? Lor nu le pasa de mine.
L: Dar…darn u e corect.Stiu..tu esti cea cu puteri asupra ghetii,legendarele puteri pe care Maria Magdalena i le-a dat Candrei, dar nu e nevoie sa iti folosesti vrajile pe ele.Uite..si eu am putere asupra vantului, dar nu o folosesc.Rux , si ea are putere asupra focului, dar nici ea nu le arata.
A: Eu nu sunt ca voi.Eu sunt o ciudata.Niciodata nu am avut pe cineva in care sa am incredere, care apoi sa nu ma tradeze..
D: Dar noi vom fi intotdeauna alaturi de tine.
Ma uit speriata.Dream a aparut de nicaieri.Urasc cand face asta.
Incep sa plang.Lacrimile mi se preling pe obraz si pe cand sa atinga pamantul se transfora in bucati de gheata, care apoi se topesc din cauza caldurii.Rostesc o incantatie care ar trebui sa puna din nou sigilui peste puterile mele.Dream impreuna cu Lola mi se alatura, astfel, pentru un timp, am incatusat puterile noastre ce sunt o amenintare pentru scoala.
Dupa ce terminam ne intoarcem spre castelul, care defapt e scoala noastra de magie numita in timpul anticilor vrajitori Pandora, adica acum 1560 , cand intr-o familie de vrajitori s-au nascut 5 fete, una dintre ele, Pandora, fata cea mai mica , pe cand toate 5 avea 14 ani , a vrut sa le omoare pe celelalte pentru a avea doar ea cea mai mare putere din lume.Din fericire celelalte 4 fete au scapat, cu ajutorul bonei care le-a dus in siguranta la 4 familii care aveau sa le ingrijeasca.Numele celorlalte fete nu se cunosc, din pacate.
L: Amy..la ce te gandesti?
Sus In jos
https://kidsofmusic.forumgratuit.ro
LaLa
BeBe
BeBe



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 30/04/2009

The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 8:35 pm

nexttt:X
e super:X
amyyy dc nu eshti atenta fha:-W?
Sus In jos
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 8:43 pm

Imi place..e sooper..:X:X:X

Ti-am zis ca ai o imaginatie 8->

Next ..next..next :X:X:X
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ
Admin
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun :X

The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 8:44 pm

sunt atenta lala...
doar ca ma gandeam la baieti
stii tu bine Very Happy Twisted Evil Razz
Sus In jos
https://kidsofmusic.forumgratuit.ro
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 2:55 pm

Baietii astia..
Ne dau peste cap : ))

Sa stii ca asteptam nextul I love you I love you
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ღPiYokoღ
BeBe
BeBe
ღPiYokoღ


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 15/05/2009

The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 9:27 pm

Haooluuu.. ce tare e ficul I love you I love you

Cam multe persoanaje.. nu pot sa le tin minte..

Imi place de amy..e aeriana ca si mine si pare super de treaba..

Vreau sa vina bill si tom ..vreau sa vina bill si tom I love you


NEEEEXT I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





The love is Magic Empty
MesajSubiect: Re: The love is Magic   The love is Magic Icon_minitime

Sus In jos
 
The love is Magic
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ...:::S.O.S. I’m in love:::...
» `Designed To Love You`, videoclip nou

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Fan Arena :: Fan Fiction-
Mergi direct la: