ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 `Designed To Love You`, videoclip nou

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

`Designed To Love You`, videoclip nou Empty
MesajSubiect: `Designed To Love You`, videoclip nou   `Designed To Love You`, videoclip nou Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 3:09 am

Cel mai nou clip al lui Smiley, `Designed To Love You` a fost lansat in exclusivitate pe postul Music Channel.

Regizat de Iulian Moga, clipul a generat o campanie prin care vizitatorii mall-ului in care a avut loc filmarea au fost provocati sa isi activeze Bluetooth-ul si sa trimita o poza care exprima intr-un mod inedit dragostea pentru partener.

Vezi AICI clipul `Designed To Love You`

Perechea din cea mai originala fotografie a castigat rolul protagonist, alaturi de Smiley si de iubita lui, Laura Cosoi, in videoclip.

`Pentru mine, campania `Designed to love you` a fost mai mult decat o interactiune cu publicul care imi apreciaza muzica. A fost o formula inedita de a le transmite aprecierea mea pentru curajul de a-si striga in gura mare dragostea fata de partener`, a marturisit Smiley.
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ
Admin
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun :X

`Designed To Love You`, videoclip nou Empty
MesajSubiect: Re: `Designed To Love You`, videoclip nou   `Designed To Love You`, videoclip nou Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 3:44 am

o sa il vad..maine ca azi mi-e lene Wink)
Sus In jos
https://kidsofmusic.forumgratuit.ro
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

`Designed To Love You`, videoclip nou Empty
MesajSubiect: Re: `Designed To Love You`, videoclip nou   `Designed To Love You`, videoclip nou Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 3:03 pm

Nici eu nu l-am vazut : D

Ca mii lene si 2..nu merge netul prea bine 8-|
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
Continut sponsorizat





`Designed To Love You`, videoclip nou Empty
MesajSubiect: Re: `Designed To Love You`, videoclip nou   `Designed To Love You`, videoclip nou Icon_minitime

Sus In jos
 
`Designed To Love You`, videoclip nou
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ...:::S.O.S. I’m in love:::...
» The love is Magic

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Romanian Bands/Singers :: Smiley-
Mergi direct la: