ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ...:::S.O.S. I’m in love:::...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 12:02 am


°●• S.O.S. I’m in love˚○°



  • ..:::Personaje:::..



...:::Kristen:::...
...:::S.O.S. I’m in love:::... Kristel

...:::Amy:::...

...:::S.O.S. I’m in love:::... Hoek

...:::Chris:::...

...:::S.O.S. I’m in love:::... Alex33

...:::Emma:::...

...:::S.O.S. I’m in love:::... _-18

...:::Bill und Tom:::...

...:::S.O.S. I’m in love:::... BillundTom

...:::Dennis:::...

...:::S.O.S. I’m in love:::... Emoboys--large-msg-122004797938
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ
Admin
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun :X

...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 1:50 am

so, pune prima parte odata....ca nu mai stiu cum era
Sus In jos
https://kidsofmusic.forumgratuit.ro
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 1:58 am

De parca l-ai si citit..

[1]
*O zi obisnuita sau poate nu. Era ziua in care plecam cu "prietenii" in Florida, mai exact Miami. Deabea asteptam sa ajung pe plaja. Mereu mi-am dorit sa ajung acolo. Si acum cand voi vedea in realitate acel loc, am ghinionul ca persoana pe care o urasc cel mai mult sa fie acolo. Ca de obicei, ideea fratelui meu,Chris.
Era dimineata. Eu inca eram afundata in lumea viselor care va ramane intotdeauna vie. Razele soarelui se strecoara in camera deschizandu-mi usor ochii. Ma ridic somnoroasa in fund si privesc camera, apoi cad lenesa cu capul pe perna inchizandu-mi din nou ochii. Imi imaginam cum va fi. Deodata am simtit cum doua maini imi acopereau ochii. Am tresarit usor. Eram asa concentrata incat nici nu am auzit usa deschizandu-se. Mi-am dat seama imediat cine era. I-am dat mainile la o parte si m-am ridicat din pat.
K: Ce cauti aici??
B: Poi.. Am venit sa iti spun sa te pregatesti. Trebuie sa plecam. :uimit:
K: Bine. Nu te mai holba la mine si iesi!
B: Toane. Ca in fiecare zi. 8-|
K: Sa vezi ce toane iti dau eu tie. Mad Iesi!
B: Bine. Pregateste-te mai repede.
Se indrepta spre usa, o deschise si iesi urmat de o perna.La un moment dat imi venea sa sar pe el. Nu imi pot da seama ce-i cu mine in ultima vreme, defapt de cand l-am cunoscut. A trecut o luna de atunci si nu cred ca ne-am inteles nici macar o secunda. Puteam spune ca ziua era deja stricata..de el. Dar incercam sa nu ma gandesc la acest lucru. Am intrat in baie si m-am privit in oglinda. Mereu cand faceam acest lucru parca ma vedeam intr-un univers paralel..o alta lume. Eram schimbata, dar totusi aceeasi. "Ce se intampla cu mine??", aceasta intrebare mi-o puneam mereu si degeaba,nu puteam gasi un raspuns.
K: Cred ca inebunesc!
M-am mai privit o singura data in oglinda,apoi m-am dezbracat pentru a face dus. Simteam cum picaturile de apa se loveau de corpul meu. Picaturile calde deveneau din ce in ce mai reci. Am oprit apa apoi m-am infasurat cu un prosop. Am iesit din baie inchizand usa dupa mine,apoi indreptandu-ma spre dulap. L-am deschis si am inceput sa caut haine cu care sa ma schimb. Am ales o pereche de jeans scurti si un maieu alb.*
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ
Admin
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun :X

...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 2:05 am

aa...deci asta e prima parte
asa...poi stii parerea mea..
imi place, so pune nextul cat mai reede:D
Sus In jos
https://kidsofmusic.forumgratuit.ro
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 3:50 am

[2]
*M-am schimbat repede si m-am dus la geam. Am privit parcul. Era putin mai departe de aici. O sa-mi fie dor de iesirile in parc,dar ma voi obisnui. Vacanta dura 4 saptamani adica o luna. O luna de relaxare, cica. M-am decis sa nu-l las pe electrocutat sa mi-o distruga. M-am indepartat de geam lasandu-l deschis.M-am machiat si mi-am aranjat parul. In cateva minute eram gata. Ma priveam in oglinda, iar aveam o senzatie ciudata. Atunci usa se deschise, iar eu am tresarit. M-am intors cu fata spre usa. Era doar Chris. S-a indreptat spre pat asezandu-se pe marginea lui.
C: Neata!
K: Mdea. Neata!
C: Stiu ca esti suparata pe mine pentru ca i-am invitat si pe ei. Dar..da-le o sansa.
K: Cui??
C: Lui Tom si lui frateso.
K: Eu n-am nimic cu Tom, dar pe Bill chiar nu-l pot suporta.Pot spune ca vacanta asta e deja ruinata.
C: Hei! Nu te gandi la asta. O sa vezi ca te poti distra cu el.
K: Cum sa nu! Poate cand o sa fiu beata.
C: :rotfl: Pff..
A inceput sa ma gadile,iar eu nu ma puteam abtine..radeam cu lacrimi. La un moment dat s-a oprit si a privit spre usa.
K: Amy?Ce ai??
A: Ma uitam cum va comportati ca niste copii FARA MINE. :-w
C&K: Ooops 💤
A: Deci.. Plecam la anul??
C: Acum! Cheama un taxi..
K: Doua..
A: Ok! Ne vedem jos.
Iesira amandoi, Chris luandu-mi bagajele.*
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitimeSam Mai 02, 2009 10:13 pm

Huh..ce succes are ficul meu.. >.<
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ღPiYokoღ
BeBe
BeBe
ღPiYokoღ


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 15/05/2009

...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 9:29 pm

Kristen nu vrea sa stea in aceelas taxi cu bill
Bleguta.. eu as vrea da da da da sa`i trag la pumni pana ma satur pentru ca si`a schimbat freza si arata ca un

indian Ori asta ori. Nu incap 6 pers intr`un taxi.. si daca mai veneau si emma si dennis 8 pers

da de ei n`ai spos nimic Deci pare mai credibila prima varianta

Ce kawaii! Vreau si eu in frate ca , chris Sa ma gadile si sa ne injuram si sa ne batem Pacat ca am o

maimuta pe post de frate Prea mic prea bleg prea cretin

Oricum.. vleaaau next
Sus In jos
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 10:39 pm

[3]
*Dupa o ultima privire in oglinda am iesit din camera inchizand usa. Am coborat scarile apoi am mers in living unde era Bill, frateso si sormea. Hmm..Sormea nici nu m-a observat..Ma intreb la ce-o visa? De parca nu as sti..
B: In sfarsit. Altfel veneam si te luam cu forta. Haide! 8-|
K: Daca crezi ca te-as fi lasat sa ma atingi..Atunci viseaza cat vrei. Si pot merge si singura!Mad
B: Poi..Miscate!
K: Auzi, electrocutatule! Nu-mi spui tu ce sa fac!Mad
A&T: Va fi o vacanta luuuuuuuuunga!
A: Mopusor,poti sa nu ma mai imiti??Mad
T: Eu..sa te imit pe tine? Cred ca glumesti Smile)
A: Tampitule! Mad
B&K: Auzi cine vorbea! Termina! Nu incepe si tu! Mad:x
C: TERMINATI! SI IESITI ODATA AFARA!
Iesim afara privindu-ne parca vrand sa ne omoram unul pe altul.
C: Asa.. Acum.. Kris si Bill intr-un taxi cu gramada aia de bagaje..si voi doi cu mine si gramada asta de bagaje.
A&B&K&T: CEE? Nici nu ma gandesc!
C: Taceti si urcati odata!8-| Am devenit dadaca!
A&B&K&T: Eu nu-s bebe,clar?
C: :rotfl::rotfl: Mie asa mi se pare..
Ne-am urcat in taxi..dar am avut o problema. Gramada de bagaje era cam mare.:uimit:
K: What?? Spune-mi ca visez!
B: Atunci visam amandoi acelasi lucru.
K: Acelasi vis cu tine..No way..E realitatea!
B: Trebuie sa te tin in brate.
K: Am spus ca nu te las sa ma atingi.
B: Vrei sau nu in Miami?
K: DA..DAR FARA TINE!
B: Fetele 8-|
K: Idiotii 8-|
B: Deci sunt idiot ah?Mad
K: Si eu fata?
B: Poi..Chiar esti fata =_="
K: Stiu..Nu trebuie sa-mi spui.
C: Acum ce naiba mai e? Mad
B&K: Bagajele!
C: Bill te tine in brate si gata.
K: Nu-l las pe electrocutat sa ma atinga! Mad
C: Omg! Cat puteti fi de incapatanate! Si sorta face la fel! 8-|
K: Doar e sormea.. 💤
C: Bun..Acum INTRATI ODATA IN MASINA CA NU STAM DUPA VOI 1001 DE ANI!
K: Era 1001 de nopti...
C: Taci!Mad *
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
Continut sponsorizat





...:::S.O.S. I’m in love:::... Empty
MesajSubiect: Re: ...:::S.O.S. I’m in love:::...   ...:::S.O.S. I’m in love:::... Icon_minitime

Sus In jos
 
...:::S.O.S. I’m in love:::...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The love is Magic
» `Designed To Love You`, videoclip nou

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Fan Arena :: Fan Fiction-
Mergi direct la: