ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pink: Kanye West e un idiot

In jos 
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Pink: Kanye West e un idiot Empty
MesajSubiect: Pink: Kanye West e un idiot   Pink: Kanye West e un idiot Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 2:58 am

Pink s-a enervat teribil pe Kanye West, dupa ce acesta si-a exprimat nemultumirea ca la un show de moda din Paris nu s-au prezentat destule tinute din blana, asa ca l-a numit idiot.

Cam asta se intampla cand se aduna, in acelasi loc, iubitorii de animale si activisti PETA, categorie din care face parte Pink si unul dintre cei mai mari iubitori de... haine din blana naturala, categorie in care se ragaseste Kanye West.

Cantareata isi aminteste ca, la prezentarea de moda organizata de prietena ei Stealla McCartney in luna ianuarie, a fost invitata alaturi de rapperul Kanye West, Paul McCartney si vicepresedintele organizatiei PETA.

` Kanye West e persoana care ma calca pe nervi in acest moment. Tot timpul spunea ca e nevoie de mai multa blana in prezentare. Nu se mai oprea din a spune cat de mult iubeste blana. Adica, imi spunea asta mie, tipului de la PETA si lui Paul McCartney! Cata nesimtire din partea lui. E un idiot``, a declarat Pink pentru revista FHM Australia.

Artista a adaugat ca daca tot e un mare fan al pielii naturale, Kanye West ar face bine sa-si jupoaie pielea si si-o doneze: `Haide, doneaza-te, Kanye. Lumea iti va purta pielea`.
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
 
Pink: Kanye West e un idiot
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» About Kanye
» Pink: Sunt bisexuala
» Pink: M-am impacat cu sotul meu
» Pink renunta la circ din cauza lui Britney Spears

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Artist :: Pink-
Mergi direct la: