ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pink: Sunt bisexuala

In jos 
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Pink: Sunt bisexuala Empty
MesajSubiect: Pink: Sunt bisexuala   Pink: Sunt bisexuala Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:32 pm

Pink, pe numele ei real Alecia Moore, a marturisit ca este bisexuala si nu ii este rusine de preferintele ei sexuale.

Cantareata a confirmat zvonurile care orbiteaza in jurul vietii ei sexuale inca de la inceputul carierei si anume ca este bisexuala.

Intrebata despre barbatii din viata ei, din perioada separarii de sotul ei, motociclistul Carey Hart, Pink a raspuns ca se simte ofensata pentru ca la fel de bine ar fi putut sa fie intrebata despre femeile din viata ei.

„Nu imi este rusine sa recunosc ca sunt bisexuala. Asta sunt eu. Iubirea este pura si incerc sa nu schimb asta. Asta simt. Nu trebuie sa scot in fata acest subiect dar este stupid sa nu discut despre asta”, a declarat Pink intr-un interviu pentru tabloidul englez Britain's News of the World.
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
 
Pink: Sunt bisexuala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pink: M-am impacat cu sotul meu
» Pink: Kanye West e un idiot
» Tokio Hotel sunt artistii anului in Italia
» Lady GaGa: `The Beatles sunt la fel ca Jonas Brothers`
» Pink renunta la circ din cauza lui Britney Spears

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Artist :: Pink-
Mergi direct la: