ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pink: M-am impacat cu sotul meu

In jos 
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Pink: M-am impacat cu sotul meu Empty
MesajSubiect: Pink: M-am impacat cu sotul meu   Pink: M-am impacat cu sotul meu Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:34 pm

Pink, in varsta de 29 de ani, a marturisit la emisiunea lui Ellen DeGeneres ca s-a impacat cu sotul ei, motociclistul Carey Hart (33 de ani).

Cantareata sustine ca sotul ei are un simt al umorului dezvoltat pentru ca se amuza ori de cate ori o aude cantand piesa "So What", care este compusa pentru el.

„Este in public si atunci cand cant „el este o unealta”, se amuza. Este versul meu preferat”, a declarat Pink.

Cei doi s-au casatorit in ianuarie 2006 , in Costa Rica si s-au despartit in februarie 2008.

Dar acum Pink si Carey Hart sunt dispusi sa faca orice pentru a ramane impreuna si vor sa isi reinnoiasca juramintele in aceasta vara.
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
 
Pink: M-am impacat cu sotul meu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pink: Sunt bisexuala
» Pink: Kanye West e un idiot
» Pink renunta la circ din cauza lui Britney Spears

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Artist :: Pink-
Mergi direct la: