ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Eminem, tracklist album `Relapse` plus clip nou

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Eminem, tracklist album `Relapse` plus clip nou Empty
MesajSubiect: Eminem, tracklist album `Relapse` plus clip nou   Eminem, tracklist album `Relapse` plus clip nou Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 5:01 am

Eminem a dezvaluit coperta si tracklistulul noului album `Relapse` ce va fi lansat pe data de 19 mai. Mai mult, nici bine n-a intrat clipul `We Made You` pe posturile tv, ca deja rapperul se pregateste de lansarea unui nou videoclip, de aceasta data la piesa `3am`.

LP-ul `Relapse` contine 20 de piese, printre care se afla cele doua amintite mai sus si `Crack A Bottle`. Despre aceasta din urma se zvonea ca va fi primul single promovat, cu un clip filmat, dar pana la urma s-a optat pentru `We Made You`.

Noul single, `3am` va fi in stilul lui Eminem. Potrivit revistei Rolling Stone, versurile piesei sunt foarte sugestive, la fel ca mai toate versurile pieselor lui Eminem.

Clipul `3am` va fi lansat, in varianta necenzurata, pe 2 mai, pe canalul Cinemax. De regie s-a ocupat Syndrome (Black Eyed Peas, Kanye West, T-Pain, Estelle).

Cat despre coperta albumului `Relapse`, aceasta incadreaza chipul lui Eminem, sub forma unui mozaic de pilule, prescrise de Dr. Dre.
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ
Admin
ღℓ♥√ξ • ÿ♥υღ


Numarul mesajelor : 188
Data de inscriere : 24/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun :X

Eminem, tracklist album `Relapse` plus clip nou Empty
MesajSubiect: Re: Eminem, tracklist album `Relapse` plus clip nou   Eminem, tracklist album `Relapse` plus clip nou Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 4:25 pm

deci n-am inteles nimic....sincer..poate-s eo adormita...dar era ceva cu 19 mai..Very Happy:|
Sus In jos
https://kidsofmusic.forumgratuit.ro
 
Eminem, tracklist album `Relapse` plus clip nou
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Eminem...biography

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Artist :: Eminem-
Mergi direct la: