ღ° Kids × of × Music °ღ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ღ° Kids × of × Music °ღ

E o lume aparte…unde fiecare kid isi gaseste linistea. Unde sunetul notelor muzicale iti alina suferinta. Unde viata are culoare si inima bate din ce in ce mai tare .E lumea muzicii! Aici, pe forum, vei gasi orice. Muzica e totul ! Prieteni, barfe, Oops !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lady GaGa ii vrea pe Jonas Brothers in patul ei

In jos 
AutorMesaj
ஐ° ßεßε °ஐ
Moderator
Moderator
ஐ° ßεßε °ஐ


Numarul mesajelor : 238
Data de inscriere : 25/04/2009
Varsta : 28
Localizare : ¤ ¢яαŻżŷ¨ωοяℓð ¤

Lady GaGa ii vrea pe Jonas Brothers in patul ei Empty
MesajSubiect: Lady GaGa ii vrea pe Jonas Brothers in patul ei   Lady GaGa ii vrea pe Jonas Brothers in patul ei Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 2:47 am

Lady GaGa este fantastica. Artista a marturisit ca i-ar placea sa petreaca o noapte fierbinte cu Joe, Nick si Kevin, informeaza showbizspy.com.

`Ii iubesc pe Jonas Brothers, sunt foarte talentati. M-am intalnit numai o data cu ei. Mi-ar placea s-o facem in patru`, a declarat Lady G pentru Daily Star.

Trecand peste aceasta gluma, artista a afirmat ca pregateste un turneu extraordinar. I se pare atat de ireal, incat trebuie sa se piste ca sa-si dea seama ca intr-adevar se va intampla.

De asemenea, Lady GaGa vrea sa-si relanseaza albumul de debut `The Fame`, pe care ar urma sa includa sase single-uri noi.

Intr-un alt interviu, de aceasta data pentru revista Rolling Stone, Lady GaGa a dezvaluit ca este bisexuala si ca barbatii sunt intimidati din aceasta cauza. `Imi plac femeile, dar ei sunt intimidati de asta. E ca si cum mi-ar spune: nu am nevoie de un menage a trois, sunt fericit doar cu tine`.
Sus In jos
http://belive-in-yourself.hi5.com
 
Lady GaGa ii vrea pe Jonas Brothers in patul ei
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lady GaGa: `The Beatles sunt la fel ca Jonas Brothers`
» Lady GaGa se simte ca un barbat gay
» Lady GaGa era sa fie arestata in Rusia
» Lady Gaga, in concediu fortat
» Retro, Dance, Freak by Lady GaGa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ღ° Kids × of × Music °ღ :: Artist :: Lady GaGa-
Mergi direct la: